Szanowni Państwo!


Mamy przyjemność powitać Państwa na Szóstym Krakowskim Szczycie Chirurgii Naczyniowej - Cracow Vascular Summi oraz Czwartym Polonijnym Spotkaniu Specjalistów Chirurgii Naczyniowej. Jest to międzynarodowa, interdyscyplinarna, dwudniowa konferencja poświęcona rozpoznawaniu i leczeniu chorób tętnic obwodowych. Do uczestnictwa w niej zapraszamy specjalistów w zakresie chorób wewnątrznaczyniowych, w tym chirurgów naczyniowych, kardiologów interwencyjnych, radiologów oraz innych przedstawicieli zawodów medycznych zaangażowanych w leczenie pacjentów cierpiących na choroby tętnic obwodowych oraz choroby żylne.

Tematyka konferencji dotyczyć będzie w szczególności kilku tematów, tj. krytyczne niedokrwienie kończyn, przewlekłe niedokrwienie kończyn czy zabiegi w obrębie tętnic nerkowych, krezkowych i szyjnych. Planujemy przeprowadzenie sesji na temat zabiegów żylnych oraz procedury EVAR. Mamy nadzieję, że z zainteresowaniem przyjmą Państwo transmisje satelitarne ze środkowoeuropejskich pracowni cewnikowania oraz sal hybrydowych, gdzie przeprowadzane będą skomplikowane zabiegi na tętnicach obwodowych. Zamierzamy przeprowadzić osobną sesję dotyczącą poważnych powikłań oraz poświęcić wspólnie czas na praktyczne zagadnienia związane z technikami wewnątrznaczyniowymi. Pragniemy podzielić się z Państwem najbardziej aktualną wiedzą o najnowocześniejszych terapiach, a także o trwających i planowanych próbach klinicznych w zakresie zabiegów wewnątrznaczyniowych.

Nasi prowadzący tworzą interdyscyplinarny zespół praktykujących specjalistów i naukowców z Europy Wschodniej, Zachodniej oraz z Ameryki Północnej.

Z poważaniem,
Waclaw Kuczmik,   
Piotr Kasprzak
Maciej Dryjski                                                  
Course Directors                   
Marek Majewski
Director of the Meeting of Polish Foreign Vascular Specialists2
Days
10
Sessions
45
Lecturers 

Współorganizator konferencji:

 


Patronat Honorowy: